Butrint Imeri dhe Kida të shtunën në mesnatë sjellin këngën e re

Butrint Imeri dhe Kida të shtunën në mesnatë sjellin këngën e re

22:55, 01/07/2022

Dy artistët e njohur të estradës, Butrint Imeri dhe Kida, janë në përgatitje të një projekti të ri muzikor.

Dyshja, të cilët pëlqehen në masë të madhe nga publiku, kanë njoftuar së fundmi se nesër në mesnatë (e shtunë( lansojnë këngën e re.

“Nesër, 23:59”, ka qenë përshkrimi që ia kanë vënë postimit të publikuar në rrjete sociale.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco