Missi i parë i Kosovës feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur

Missi i parë i Kosovës feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur

21:57, 01/07/2022

Sot është një ditë speciale për Afërdita Paqaradën.

Miss Kosova 1990 sot feston 50 vjetorin e lindjes.

Përkundër viteve missi i parë i Kosovës vazhdon të qëndrojë në top formë duke konkurruar edhe vajzat e reja me vijat trupore dhe bukurinë e saj.

Afërdita është nënë e dy fëmijëve ndërsa ndër vite është angazhuar në shumë organizime dhe fushata bamirësie.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco