Luana e Mc Kresha paralajmërojnë projektin e ri muzikor

Luana e Mc Kresha paralajmërojnë projektin e ri muzikor

12:04, 01/07/2022

Kjo verë lirisht mund të cilësohet si verë bashkëpunimesh mes këngëtarëve.

Artistët tanë i kanë bashkuar forcat dhe po sjellin bashkëpunime të shumta.

E edhe dy këngëtarët e mirënjohur shqiptarë, Mc Krëesha e Luana Vjollca kanë paralajmëruar projektin e tyre muzikor.

Këtë paralajmërim ata e kanë bërë me anë të një postimi në rrjetin social Instagram.

 

“NUK O KA MA QET” , së shpejti”, ishte mbishkrimi i artistëve.

Dyshja nuk kanë dhënë ndonjë detaj tjetër lidhur me këtë projekt muzikor.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco