U shtrua me urgjencë, vajza e Travis Barker publikon foton e të atit nga spitali

U shtrua me urgjencë, vajza e Travis Barker publikon foton e të atit nga spitali

19:54, 29/06/2022

Vajza e Travis Barker, Alabama, postoi dhe më pas fshiu një foto të bateristit të Blink-182 në spital. Postimi i bërë në TikTok, të cilin fansat i bënë ‘screenshot’ para se të hiqej, tregonte Alabama, 16 vjeç, duke mbajtur dorën e të atit ndërsa ai ndodhej në një barelë.

Ylli i rokut mbante celularin e tij në dorën e djathtë dhe shirita spitalor në të dy kyçet e duarve, por Alabama i mbuloi detajet me një emoji zemre.

Image

Fotoja tregonte se iPhone i Barker kishte dhjetëra telefonata të humbura, mesazhe dhe njoftime me email.

“Ju lutemi bëni një lutje,” -shkroi Alabama në postimin në TikTok, duke e shoqëruar videon me  këngën e Beach Bunny “Cloud 9” të këngëtares Paravi Das.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco