Kiara Tito na prezanton për herë të parë me nënën e saj

Kiara Tito na prezanton për herë të parë me nënën e saj

19:48, 29/06/2022

iara Tito është gjithnjë e rezervuar sa i takon jetës së saj private.

Por sot në rrjetet sociale ajo ka postuar një video ku na ka prezantuar me nënën e saj. Prindërit e moderatores së “Style Star” jetojnë prej vitesh në Verona të Italisë, ndërsa Kiara e zhvillon karrierën e saj në Shqipëri.

Image

Nga ajo ç’ka shohim duket qartë që Kiara ka marrë shumë tipare të nënës së saj dhe ajo duket në formë të shkëlqyer.

Pak ditë më parë moderatorja u përfol se ishte në një lidhje me Mozzik, por ajo i hodhi poshtë këto thashetheme sepse ajo është në një lidhje dashurie me një djalë që nuk është personazh publik.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco