'Vajza ime nuk është autike' ', pas komenteve të shumta vjen reagimi i Cardi B

'Vajza ime nuk është autike' ', pas komenteve të shumta vjen reagimi i Cardi B

09:40, 29/06/2022

Cardi B iu drejtua një përdoruesi të Twitter-it, i cili i tha të ikte nga aplikacioni dhe t’u kushtonte vëmendje fëmijëve të saj, duke thënë se vajza e saj, Kulture, e cila mbush 4 vjeç në korrik, është me autizëm.

“Vajza ime nuk është autike…Nuk mund ta quash të shëmtuar kështu që duhet ta diagnostikosh me diçka të zgjuar”-tha Cardi B.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco