Dafinën e bëjnë për pesë pare, ja pse

Dafinën e bëjnë për pesë pare, ja pse

09:21, 29/06/2022

Dafina Zeqiri krahas muzikës komentohet edhe për paraqitjet e pamjen e jashtme.

Dje ajo publikoi një fotografi në rrjete sociale ku u shfaq pa grim por me buzë edhe me buzë më të fryra, gjë që nuk i ka shpëtuar syrit të fansave të saj.

“Dje përdora një filtër që i bëri buzët e mia të duken shumë të mëdha. Komentet ishin të pabesueshme, të ashpra sidomos ato që vinin nga femra që më ndiqnin mua. Bullizuese”, shkruan Duffye.

Duke vijuar, “Shikoni fytyrën dhe filtrat tuaj. Kur të mbushni ju 33 vjeç dhe të mos keni bërë botoks apo mbushës, ejani të flisni me mua”, tha ajo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco