Viti i Adelinës, me cilin banor të BB Vip po sjell këngë ajo?

Viti i Adelinës, me cilin banor të BB Vip po sjell këngë ajo?

18:26, 27/06/2022

Këtë verë ka pasur shumë këngë e klipe.

Por, siç duket, vera e këtij viti do i takojë Adelina Berishës, shkruan Syri Kosova.

Kjo se, Adelina Berisha ka gati projektin e ri. Kënga e re do të jetë në duet me njërin nga banorët e Big Brother VIP Albania.

Xhirimet e klipit kanë përfunduar dhe gjithçka është gati për një hit veror.

Se a do të jetë Fifi, Beatrix, Sabiani apo Big Mama, mbetet të shihet në surprizrën që ka përgatitur këngëtarja prishtinase

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco