Kendall Jenner i 'vë flakën' Instagramit me foton e saj nudo/16+

Kendall Jenner i 'vë flakën' Instagramit me foton e saj nudo/16+

17:35, 27/06/2022

Postimi i fundit i Kendall Jenner në Instagram, i cili tregon fundin e saj të zhveshur, teksa shtrihej topless pranë pishinës, shkaktoi një sërë komentesh të pafytyra për statusin e saj si beqare.

Më pak se një javë pas ndarjes së saj me yllin e NBA-së, Devin Booker, modelja 26-vjeçare i tregoi ish-it të saj saktësisht se çfarë i mungonte.

Ndërsa shumë shprehën frikën për figurën e saj të zbukuruar në palestër, të tjerë bënë shaka se fotografia ishte me të vërtetë vajza e kopertinës së Vogue duke thënë se ajo është 'single dhe gati për t'u shoqëruar'.Syri.net

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco