Kim Kardashian publikon një foto seksi me bikini

Kim Kardashian publikon një foto seksi me bikini

22:30, 26/06/2022

Kim Kardashian ka postuar një foto seksi gjatë fundjavës.

41-vjeçarja ndau një foto të saj të shtrirë në një pellg me ujë, duke shfaqur barkun e saj të zbukuruar dhe këmbët e tonifikuara me bikini argjendi, transmeton Syri.net

Influencuesja mbante një palë syze dielli të ylbertë dhe flokët e saj të gjatë të errët i rridhnin rreth saj, duke shkruar 'E diela dembele' për të shpjeguar foton, por ajo nuk bëri të ditur se kur dhe ku u shkrep.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco