Elvana Gjata dhe Dhurata Dora më në fund bashkuan forcat

Elvana Gjata dhe Dhurata Dora më në fund bashkuan forcat

11:36, 26/06/2022

Janë dy ndër artistet më të dashura nga publiku shqiptar dhe jo vetëm, e ky bashkëpunim mes tyre pritej me padurim.

E kemi fjalën për Dhurata Dorën dhe Elvana Gjatën.

Prej kohësh fansat e artisteve kërkonin ti shihnin në një projekt të përbashkët dhe momenti erdhi!

Së fundmi, Elvana dhe Dhurata sapo konfirmuan bashkëpunimin e tyre në mënyrën më të bukur.

Të dyja vajzat postuan në “Instagram” një foto të tyren duke bërë tag njëra-tjetrën.

Konkretisht: Elvana postoi foton e saj duke bërë tag Dhuratën dhe Dhurata postoi foton e saj duke bërë tag Elvanën.

Përveç kësaj, fotot ishin të bëra në të njëjtin ambient, i cili duket të jetë një nga skenat e xhirimit të klipit.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco