'All your lovin', Roni dhe Semi vijnë me një super bashkëpunim (Video)

'All your lovin', Roni dhe Semi vijnë me një super bashkëpunim (Video)

20:42, 26/05/2022

Ashtu siç paralajmëruan prej disa ditësh, Ron Zaiti dhe Semi Jaupaj, kanë prezantuar projektin e ri muzikor.

“All your lovin” mban titullin kënga e re, të cilën e kanë kompletuar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga Elinel, Dafina Zeqiri dhe Ron Zaiti, kurse këta të fundit u përkujdesën edhe për vijën melodike.

Producimi ndërkohë është bërë nga Deard Sylejmani, i cili gjithashtu qëndron prapa të gjitha projekteve të grupit Moneyz.

Videoklipi është realizuar nga produksioni i njohur shqiptar, Entermedia.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco