‘Gjithë botën me vete’/ Dojna Mema emocion me dedikimin për vogëlushin e saj

‘Gjithë botën me vete’/ Dojna Mema emocion me dedikimin për vogëlushin e saj

19:33, 26/05/2022

Moderatorja e njohur Dojna Mema dhe partneri i Saj Vlashent Sata së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Dojna është në muajin e gjashtë të shtatzënisë dhe shpesh ndan me ndjekësit foto dhe video nga udhëtimet e ndryshme që ka realizuar gjatë kësaj periudhe.

Image

Sigurisht, që ajo nuk e ka aspak problem të ekspozojë edhe barkun e rrumbullakosur ku mund të themi me bindje se nuri i shtatzënisë e ka zbukuruar shumë.

Image

Ajo ka postuar në profilin e saj zyrtar të Instagramit disa fotografi ku shfaqet me një fustan të gjatë në ngjyrë rozë dhe ka shkruar:’Lumturi është të kesh gjiithë botën brenda vetes kudo që shkon #27weeks”.

Disa muaj më parë dyshja kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë në një celebrim tejet privat ndryshe nga dasmat madhështore që jemi mësuar t’i shohim shpesh të famshmit e showbizit shqiptar.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco