Semi Jaupaj prezanton partnerin e saj … në krim

Semi Jaupaj prezanton partnerin e saj … në krim

08:13, 25/05/2022

Semi Jaupaj ka qenë pjesë e mediave kryesisht pas daljes së saj nga Big Brother. Përfshirja e këngëtares në historinë e Donaldit me Borën dhe më pas me Beatrixën, coi madje në krijimin e një kënge.

Që nga ai moment Semi ka realizuar dhe një tjetër projekt shumë të bukur të titulluar “Ani”. Ai i radhës titullohet “All your lovin”. 

Kënga do të publikohet të enjten në orën 16 në bashkëpunim me “partnerin e saj në krim” Ron Zaitin.

Dy artistët duken shumë afër në cover-in e projektit, sidoqoftë ne presim të dëgjojmë këngën që jemi të bindur se do jetë një hit. Për të tjerat...ngelemi skeptik!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco