Bora nis pushimet, duket 'zjarr' në fotografitë e fundit

Bora nis pushimet, duket 'zjarr' në fotografitë e fundit

11:07, 24/05/2022

Moderatorja Bora Zemani vazhdon të mbetët njëra nga fytyrat publike më të komentuara.

Ajo është mjaft aktive me postime në rrjetet sociale nga ku ndan përditshmërinë e saj.

Së fundi, duket se moderatorja ka vendosur të bëjë disa ditë pushim.

E përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ajo ka ndarë disa imazhe më bikini.

 

Në këto imazhe Bora shfaqej mjaft atraktive dhe mori komente të shumta pozitive nga miqtë dhe fansat.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco