Bashkëpunimi në mes Noizyt dhe Adrian Bujupit publikohet të enjten

Bashkëpunimi në mes Noizyt dhe Adrian Bujupit publikohet të enjten

10:10, 24/05/2022

Artistët tanë në këtë periudhë po vijnë me bashkëpunime të ndryshme në projekte muzikore.

E kësaj vale të bashkëpunimeve u janë bashkëngjitur edhe dy artistë të tjerë Noizy dhe Adrian Bujupi.

Dyshja kanë paralajmëruar projektin e ri muzikor përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Kjo këngë pritet të titullohet “Aventura” dhe do publikohet këtë të enjte.

“Masterclass kenga #aventura del te enjten naten ora 0:00”, ishte postimi i Adrian Bujupit

Ndryshe dyshja janë shumë aktiv me postime në rrjete sociale. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco