Jamie Fox kapet në momente intime me një grua misterioze në një jaht në Kanë

Jamie Fox kapet në momente intime me një grua misterioze në një jaht në Kanë

09:39, 24/05/2022

Jamie Foxx duket se po shijon më shumë sesa thjesht filma në Kanë.

Aktori, 54 vjeç, u pa në momente intime me një bionde misterioze në bordin e një jahti luksoz në Rivierën Franceze gjatë fundjavës.

Foxx, i cili kishte veshur një bluzë blu dhe pantallona të shkurtra për daljen, u pa e shtrirë sipër gruas së veshur me bikini, ndërsa i dhuronte një puthje në buzë.

Pasi u shoqëruan për pjesë më të madhe të ditës, gruaja misterioze të dy u hodhën në një jet-ski për të shijuar një shëtitje, transmeton PageSix.

Dalja e tyre vjen vetëm pak javë pasi aktori u pa në Miami për të marrë pjesë në çmimin e madh të Formula 1.

Ai u pa duke festuar me LeBron James dhe Meek Mill dhe duke darkuar në plazhin e famshëm Carbone Beach.

Ndërkohë, ylli i “Spiderman: No Way Home” ishte i lidhur më parë me Katie Holmes nga viti 2013 deri në ndarjen e tyre në 2019.

Çifti nuk u shfaq në publik së bashku deri në para mbrëmjen e “Grammys” të Clive Davis në New York në vitin 2018, vetëm një vit para se të ndaheshin përfundimisht. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco