VIDEO/ Sulmohet në Vjenë eskorta e këngëtarit shqiptar Azet, dëgjohen edhe të shtëna armësh

VIDEO/ Sulmohet në Vjenë eskorta e këngëtarit shqiptar Azet, dëgjohen edhe të shtëna armësh

21:37, 22/05/2022

Eskorta e rep artisti Azet është sulmuar në kryeqytetin e Austrisë, Vjen, ndërsa në videot që kanë dërguar qytetarët  janë dëgjuar edhe të shtëna me armë.

Një qytetar ka treguar për mediat kosovare se ngjarja ka ndodhur në mbrëmjen e organizuar të shtunën nga ‘Passion Events’, shkak i këtij sulmi ai thotë se ka qenë pagesa pasi  eskorta e artistit Azet kanë pritur që të ketë më shumë njerz në mbrëmjen e organizuar dhe si pasojë e mos ardhjes së njerëzve ai thotë se sigurimi i tij është konfliktuar me sigurimin e klubit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco