Lori Harvey zbulon formulën e saj për të humbur ‘peshën e marrëdhënies’

Lori Harvey zbulon formulën e saj për të humbur ‘peshën e marrëdhënies’

20:28, 17/05/2022

Lori Harvey postoi në rrjetet sociale duke ndarë me fansat formulën e saj për të humbur “peshën e marrëdhënies”. Modelja 25-vjeçare zbuloi përmes një videoje të postuar në llogarinë e saj në TikTok se sekreti pas barkut të saj të sheshtë është një rutinë intensive me “Pilates”.

“Kur unë dhe Majk u lidhëm, shtova rreth 15 kilogramë peshë në marrëdhënie dhe ishte e tmerrshme. Asnjë nga rrobat e mia nuk më bënte, thjesht nuk ishte në rregull”, tha ajo, duke iu referuar të dashurit të saj Michael B. Jordan.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Image

“Kështu që  kam bërë vazhdimisht Pilates pothuajse gjithë vitin e kaluar. I kam bërë për disa vite, por kam qenë vërtet e qëndrueshme vitin e kaluar.”

Kur po përpiqesha të humbisja peshë, stërvitesha pesë, gjashtë herë në javë dhe madje për muajin e parë bëja dy herë në ditë,” vazhdoi Harvey.

Sipas Harvey, ajo nuk ndoqi ndonjë dietë specifike.

“Mendoj se konsumoja ndoshta 1200 kalori në ditë, maksimumi. Nuk isha në një regjim të veçantë të të ngrënit. Po përpiqesha të më pëlqente mishi, perimet dhe karbohidratet minimale “, tha ajo.

Që kur Michael B. Jordan dhe Lori Harvey konfirmuan lidhjen e tyre përmes Instagramit, dyshja kanë deklaruar vazhdimisht dashurinë e tyre për njëri-tjetrin.

Çifti fillimisht ndezi thashethemet për romancë pasi u panë së bashku në aeroportet e Atlantës dhe Salt Lake City në fund të vitit 2020.

Jordan dhe Harvey kanë vazhduar të postojnë foto romantike së bashku, por ata preferojnë ta mbajnë pjesën më të madhe të jetës së tyre personale private.

“Unë mendoj se të dy jemi njerëz shumë privatë. Pra, ne thjesht vendosim së bashku, nëse bëjmë një foto apo çfarëdo qoftë ajo, a duam ta postojmë apo jo? Ne e dimë se ka njerëz që na duan dhe na mbështesin dhe duan të na shohin. Pra ne duam të japim mjaftueshëm, por mbajmë pjesën më të madhe vetëm për ne. Përpiqemi të gjejmë një ekuilibër”, tha Harvey në qershor të 2021.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco