'Karrige mistrece!' Hygerta Sako përballet me një situatë të sikletshme gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë

'Karrige mistrece!' Hygerta Sako përballet me një situatë të sikletshme gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë

19:55, 17/05/2022

Hygerta Sako njihet si njĂ« nga moderatoret qĂ« di t’i menaxhojĂ« shumĂ« mirĂ« situatat e papritura, por nuk i ka shpĂ«tuar njĂ« incidenti qĂ« i ka ndodhur me karrigen.

Teksa ka qenë në transmetim të drejtpërdrejt dhe është ulur, karrigia e saj është ulur bashkë me të duke i dhënë një tronditje të lehtë.

Moderatorja shihet duke qeshur dhe e ka marrë me sportivitet situatën teksa e ka publikuar videon edhe në Instagram.

“Karrike mistrece, ka qejf tĂ« luajĂ« nĂ« trasmetim “- ka shkruar ajo krah videos duke shkaktuar tĂ« qeshura tek tĂ« gjithĂ«.

Ndonëse ka shumë vite në ekran, moderatorja e sportit është hermetike kur vjen puna te jeta private.

Ajo është nënë e një vajze 15-vjeçare dhe që pas divorcit nga ish-bashkëshorti, ajo nuk ka bërë publike asnjë lidhje dashurie.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco