FOTO/ Lana Del Rey mahnit me fotosesionin e saj tĂ« fundit pĂ«r kopertinĂ«n e ‘W Magazine'

FOTO/ Lana Del Rey mahnit me fotosesionin e saj tĂ« fundit pĂ«r kopertinĂ«n e ‘W Magazine'

18:33, 17/05/2022

Lana Del Rey me siguri mori vëmendjen e të gjithë të pranishmëve në plazhin ku realizoi fotosesionin e saj të fundit.

Këngëtarja 36-vjeçare, emri i vërtetë i të cilës është Elizabeth Woolridge Grant, u shfaq mahnitëse në kopertinën e revistës W, The Music Issue për numrin e ardhshëm të qershorit.

Ajo u fotografua nga Jamie Hawkesworth, ndĂ«rsa kishte veshur njĂ« fustan shumĂ« sensual, Valentino. KĂ«ngĂ«tarja e hitit “Video Games”, u stilua nga Sara Moonves. Fustani Valentino qĂ« ajo kishte veshur ishte nĂ« ngjyrĂ« tĂ« bardhĂ«, dhe i hapur nĂ« pjesĂ«n e dekoltesĂ« dhe tĂ« kĂ«mbĂ«ve. GjatĂ« fotosesionit Lana Del Rey po shĂ«tiste buzĂ« detit me pjesĂ«n e poshtme tĂ« fustanit qĂ« mbulonte rĂ«rĂ«n.

Image

Duke mos dalĂ« nga sitili i saj, kĂ«ngĂ«tarja e “Blue Jeans” i pĂ«rshtati modelin e glokĂ«ve dhe grimin nĂ« njĂ« stil retro. Ajo e kompletoi veshjen me njĂ« gjerdan tĂ« madhe me zinxhir floriri nga SĂ«arovski teksa pozonte me dorĂ«n nĂ« qafĂ«.

Më tej Lana tregoi edhe një herë dekoltenë e saj në një tjetër foto, me një tjetër fustan nga Valentino.

KĂ«ngĂ«tarja e “Summertime Sadness” dukej çdo gjĂ« tjetĂ«r veçse e trishtuar nĂ« fotot e realizuara.

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco