Kemi të reja mbi 'Bridgerton', sezoni i ri do të fokusohet tek ky çift

Kemi të reja mbi 'Bridgerton', sezoni i ri do të fokusohet tek ky çift

20:47, 16/05/2022

Sezoni 3 i “Bridgerton” do të fokusohet tek Penelope dhe Colin, është koha e zonjushës Featherington të shkëlqejë.

Sezoni i ri do nisë  me historinë e dashurisë së Penelope Featherington me të dashurën e saj Colin Bridgerton, duke u larguar nga renditja normale e serisë së librave të Julia Quinn.

Nicola Coughlan – e cila luan Penelope dhe Lady Whistledown, për ata që nuk janë të njohur me “The Ton” – zbuloi se personazhi i saj do të jetë i radhës për të gjetur dashurinë gjatë një paraqitjeje në panelin “FYSEE” të Netflix të dielën.

“Ashtu si Lady Whistledown, unë kam mbajtur një sekret për mjaft kohë dhe mund t’ju konfirmoj të gjithëve se sezoni 3 është historia e dashurisë së Colin dhe Penelope. E kam mbajtur sekret që prej dy javësh në sezonin 2. Kjo është hera e parë që po e them këtu”, tha Coughlan.

“Unë e dua Polin,” tha Luke Newton, i cili luan Colin Bridgerton.

“Ka shumë dashuri për atë marrëdhënie. Kjo sjell presion sepse ka njerëz që janë vërtet të emocionuar që kjo histori të dalë në plan të parë. Por gjithashtu më emocionon vërtet shumë.”

“Nëse ata përfundimisht do të përfundojnë së bashku, ajo duhet të ndalojë së idhulluari aq shumë. Penelope mendon se ai është perfekt. Ai nuk mund të bëjë asnjë gabim në sytë e saj. Pra, ajo duhet të fillojë ta shohë atë si një qenie njerëzore të vërtetë dhe jo si një djalë të përsosur. Fusha e lojës duhet patjetër të barazohet që ata të dy të kenë një marrëdhënie. Epo, le të shpresojmë se kjo do të ndodhë”, tha Coughlan për TV Insider.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco