Habit ish konkurrenti i 'Për’puthen': Hyra në program për inat të ish të dashurës

Habit ish konkurrenti i 'Për’puthen': Hyra në program për inat të ish të dashurës

20:30, 16/05/2022

Ish konkurrenti i "Për'puthen", Bruno ka zbuluar arsyen pse u fut në këtë program.

Të gjithë konkurentët që u futen në “Për’puthen” kishin një synim.

Disa nga ata hyn vetëm për famë, sukses kurse një pjesë tjetër kërkonin dhe një njohje , por ditën e djeshme Bruno na ka habitur.

I ftuar në një emision televiziv ai ka deklaruar që u fut në “Për’puthen” vetëm për inatë të ish të dashurës.

Tashmë Bruno është duke shijuar marrëdhënien e tij me Anën gjithashtu dhe kjo ish konkurrente e “Për’puthen”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco