Ka ngjashmëri të ‘frikshme’ me Bora Zemanin/ Efi flirton hapur me aktorin Veshaj

Ka ngjashmëri të ‘frikshme’ me Bora Zemanin/ Efi flirton hapur me aktorin Veshaj

14:39, 16/05/2022

Shumë nga ish-konkurrentët e “Për’puthen” dhe Donald Veshaj këtë vit janë shfaqur të afërt dhe të gjithë e dimë pse.

Ajo që ka tërhequr vëmendje së fundmi ka qenë Efi me disa postime në rrjetet sociale për Romeon.

Pasi përmbylli aventurën e saj në emisionin e dashurisë, bukuroshja 26 vjeçare po shijon mbrëmjet me miqtë e saj, veçanërisht me Mikelën, Erionin dhe Samiun, me të cilët ka miqësi shumë të mirë.

Së fundmi, ata ishin në Prizren në një lokal ku performuan treshja, Eglit, Donald dhe Romeo dhe ky i fundit duket të ketë marrë vëmendjen e Efit.

Ajo e ka postuar në disa “story” aktorin, të cilin e ka komplimentuar për kërkcimin, jo një por disa herë.

“Për Romeon e mora vesh kërcen bukur. Çfarë po thoja?”- shkruan ajo.

Kaq ka mjaftuar që në rrjetet sociale të përflitet se ata po flirtojnë. Vlen të theksohet se Efi është krahasuar gjithmonë me Bora Zemanin dhe ngjashmëria mes tyre është e madhe.

Edhe pse Romeo ka deklaruar se ka shije të ndryshme nga Donaldi, ku i dihet, ndoshta Efi nuk kalon pa i bërë përshtypje.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco