Gold AG flet nga dasma e Robin Krasniqit, tregon sa fëmijë dëshiron t’i ketë

Gold AG flet nga dasma e Robin Krasniqit, tregon sa fëmijë dëshiron t’i ketë

11:21, 15/05/2022

Rep-artisti i njohur Gold Ag në vitin 2020 u martua me bukuroshen Ermiren.

Ndërsa para disa kohësh reperi u bë prind një djali, shkruan lajmi.net.

E së fundmi Arian Agushi-Gold Ag ishte pjesë e dasmës së Robinit dhe Marigonës.

Ndërsa në një intervistë ekskluzive për “Mirage”  ai foli edhe për jetën personale.

Ndër tjerash ai tregoj se edhe sa fëmijë ka dëshire ti ketë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco