Stresi, një mbështetës i flaktë i Berishës: Fitoj sa 4 deputetë të Shqipërisë

Stresi, një mbështetës i flaktë i Berishës: Fitoj sa 4 deputetë të Shqipërisë

23:01, 23/01/2022

Stresi së fundi ishte i ftuar në 'Stay Tuned' ku ka diskutuar shumë gjëra.

E nuk kishte si t’i ikte edhe pyetjes për mbështetjen e tij të jashtëzakonshme për Sali Berishën.

Ai sqaroi të gjithë vullnetin e tij për mbështetjen që e bën për atë.

Dashuria e flaktë e tij për Berishën, Stresi e ka dëshmuar për vite të tëra.

Por ajo që habiti ishte një detajë që ai lëshoi teksa shpjegonte.

Në rrëfim e sipër reperi tha se ai fiton sa katër deputetë në Kuvendin e Shqipërisë dhe se mbështetjen e bën për dëshirë dhe jo për përfitime personale.

Stresi është arrestuar për dhjetra herë me revoltet e tija në protestat për mbështetje të Sali Berishës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco