Pas daljes së Beatrix, Donaldi nuk e fsheh dot trishtimin

Pas daljes së Beatrix, Donaldi nuk e fsheh dot trishtimin

21:24, 23/01/2022

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Beatrix Ramosaj, u largua nga shtëpia e Big Brother VIP ditën e premte (21 janar).

Ajo ka qenë një nga yjet më të komentuar për qëndrimin brenda shtëpisë e po ashtu edhe për raportin e krijuar me aktorin nga Vlora, Donald Veshaj.

Ky i fundit pas largimit të të dashurës nuk ka qenë në gjendje të mirë shëndetësore e paksa edhe i shqetësuar për atë se si do të jetë artistja jashtë.

I njëjti mori vëmendje me një veprim të fundit, derisa ndodhej në dhomën e gjumit së bashku me aktoren Monika Lubonja dhe prezantuesen Egzona Rafuna.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco