Nuk e ka qejf kunatën? Ja veprimi i Romeos në lidhje me të dhe Donaldin

Nuk e ka qejf kunatën? Ja veprimi i Romeos në lidhje me të dhe Donaldin

18:48, 23/01/2022

Vëllai binjak i Donald Veshaj, Romeo, është ai që po kujdeset për telefonin dhe llogaritë e aktorit gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e “BBVIP”.

Por e dini që një veprim i tij mund të ketë mërzitur Beatrix Ramosaj pas daljes.

Sipas “Afterparty”, ai nuk ka follow Trixën as nga llogaria e tij në “Instagram” dhe as nga llogaria e të dashurit të saj, Donaldit.

Duke mos e pasur follow, as familjarët që menaxhojnë faqen e Beatrix nuk e kanë ndjekur.

Pse ky veprim nga ana e Romeos? Nuk e ka qejf kunatën?

Apo ishte dakord me një pjesë të publikut se lidhja e dyshes nuk po ndikonte mirë në lojën e Donaldit.

Këtë nuk e dimë, por tani që Romeo e ka amanet nga Donaldi, Trixën shumë fansa shpresojnë që Romeo të reagojë dhe të përkrahë këngëtaren siç donte Donaldi.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco