Kush doli sonte nga shtëpia e ‘BBV’, Einxhel, Beatrix apo Donaldi?

Kush doli sonte nga shtëpia e ‘BBV’, Einxhel, Beatrix apo Donaldi?

22:59, 21/01/2022

Donaldi, Beatrixa dhe Einxhel ishin banorët e nominuar për të lëne sonte shtëpinë e”Big Brother VIP”.

Ishte Arbri, banori i cili i çoi treshen në nominim fal “Kutisë së Pandorës” i cili e hapi spektaklin e së martës.

Duke e ditur rrjedhjen e ngjarjeve, së fundmi brenda shtëpisë së “BBV”, ky nominim shkaktoi edhe tension brenda shtëpisë.

Votat e publikut kanë vendosur që Beatrix Ramosaj të lërë përfundimisht lojën e “Big Brother VIP”.

Ajo u eleminua gjatë spektaklit të sotëm, duke lënë kështu përfundimisht lojën për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco