Donaldi zhvesh bluzën e Beatrix Ramosajt dhe prek gjoksin e saj (Foto)

Donaldi zhvesh bluzën e Beatrix Ramosajt dhe prek gjoksin e saj (Foto)

13:21, 21/01/2022

Ngjarjet brenda ambienteve të shtëpisë së Big Brother VIP vazhdojnë të jenë më të komentuarat në rrjetet sociale.

Pa dyshim që çifti Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj janë dy nga emrat më të përfolur të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

 

Ata kanë krijuar prej muajsh një lidhje, e cila ka qenë shumë e diskutuar, kjo për faktin sepse Donaldi kishte dhënë shenja të mundshme rikthimi te ish-e dashura e tij, Bora Zemani, në fillim të spektaklit.

Megjithatë, çifti tashmë i shumë diskutuar i shtëpisë, Beatrix dhe Donald, kanë shijuar së fundmi një moment intim me njëri-tjetrin.

Në rrjetin social TikTok është bërë virale një video, e cila shfaq momentin kur gjatë kësaj jave, aktori ngre bluzën e Ramosajt dhe prek gjoksin e saj.ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco