Ka bindjen se do eleminohet të premten, Beatrixa shpërthen në lot

Ka bindjen se do eleminohet të premten, Beatrixa shpërthen në lot

23:07, 20/01/2022

Beatrix duket se po e përjeton shumë keq nominimin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Beatrix do të jetë në nominim përballë Donaldit dhe Einxhelit.

Sot, Beatrix ka nisur të qajë nga frika se në spektaklin e së premtes do të eleminiohet. Ajo me lot në sy ka përqafuar Arjolën dhe Monikën të cilat u munduan ta ngushëllonin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco