Revoltohet Antonela dhe tregon pse mbështet Beatrix: Njerëz, pse nuk...

Revoltohet Antonela dhe tregon pse mbështet Beatrix: Njerëz, pse nuk...

20:53, 20/01/2022

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Antonela Berisha ka mbështetur hapur Beatrix Ramosajn.

Së fundmi, ajo ka publikuar në rrjetet sociale një foto të këngëtares duke shkruar: “Mbështet Trixën. Më mungon!”.

 

Mirëpo, shumë ndjekës nuk e kanë pëlqyer postimin e saj dhe për këtë Antonela është revoltuar dhe ka reaguar.

Ndër të tjera, Antonela e ka krahasuar situatën në të cilën ndodhet Beatrixi (me periudhën kur ajo ishte në ‘Përputhen’, referuar këtu trekëndëshit të dashurisë Trixa-Donald-Bora.

 

“Njerëz, pse nuk merreni me faktin që ka disa banorë të stazhonuar në atë shtëpi që po vjedhin vrer ana anës për njerëz që rrinë gjatë gjithë ditës se sa merreni me faktin se kë suportoj unë! Themeluesit e shtëpisë jashtë. Fallsiteti në kulm, por fytyra po i del gjithkujt. Po shikoj gjykimin e publikut në mënyrë të padrejtë!

 

Më kujtohet situata kur unë kisha një pëlqim për një person që publiku e shikonte çift me një vajzë tjetër… dhe e gjithë Shqipëria ishte kundër. Në momentin tim më të vështirë në shtëpi, ajo ishte e vetmja pranë meje. Dhe unë jam sot pranë saj. Sa keq që nuk jam e pështirë si disa pseudovipa që përfitojnë nga situate që ta kenë mendimin njësoj si publiku dhe të fitojnë ca followers”, ka shkruar ish-konkurrentja.

ImageImage

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco