3 këshillat e bukurisë të Kate Middleton që mund të ndiqni

3 këshillat e bukurisë të Kate Middleton që mund të ndiqni

19:37, 20/01/2022

Që kur u martua me Princin William, stili dhe bukuria e Kate Middleton kanë dalë në pah. 

Në fakt, janë dhënë shumë detaje për flokët e saj të bukur, me shkëlqim apo produktet e saj të preferuara.

 

Për fatin tuaj, ne kërkuam dhe gjetëm këshillat pas pamjes së saj magjepsëse.

 

Përdor vajra në duar për butësi

Kate Middleton betohet për këtë truk dhe Jennifer Lopez është shprehur se i pëlqen vajrat hidratues në duar. Dukesha e Kembrixhit përdor vajin e trëndafilit ose kokosit për të parandaluar shenjat e kohës në duart e saj por edhe për t’u dhënë atyre butësi.

 

Përzien shampo  gjatë përdorimit të tharëses për volum

Richard Ward, parukierja personale e Dukeshës, e zbuloi këtë metodë në një intervistë për revistën Glamour. Ai madje e ka këshilluar që të përdorë shampo pa sulfate të bazuara në përbërës bimor.

 

Ajo zgjedh vetëm nuanca nudo për manikyrin e saj

Thonjtë natyralë janë i vetmi stil i lejuar në eventet zyrtare mbretërore dhe fatmirësisht stili nud, është i preferuari i 40-vjeçares Kate Middleton.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco