Upsss! Atdheu kap mat të dashurën me tjetër, zbulon ç’ndodhi!

Upsss! Atdheu kap mat të dashurën me tjetër, zbulon ç’ndodhi!

20:03, 20/01/2022

Atdhe Xharavina ishte konkurrent në edicionin e kaluar të ‘’Për’puthen’’ por vazhdon të komentohet akoma.

Xharavina  vazhdimisht është në fokus të mediave dhe publikut, të cliët mundohen të zbulojnë sa më shumë detaje për jetën e tij sidomos në raport me femrat.

 

Duket se jo të gjitha vajzat i kanë qëndruar besnike Atdheut.

I ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone”, ai tregoi se ka kapur njëherë mat të dashurën me një djalë tjetër.

 

Ester: A të ka tradhtuar ndonjëherë ndonjë vajzë?

Atdhe Xharavina: Po, e kam kapur duke folur me të tjerë.

Ester: Çfarë ndodhi kur e kape?

Atdhe Xharavina: Asgjë, sepse nuk ka pasur rëndësi për mua ajo, kështu që nuk e kisha problem.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco