Çka do të ndodhë nesër në “Big Brother VIP”?

Çka do të ndodhë nesër në “Big Brother VIP”?

18:41, 20/01/2022

 “Big Brother VIP”, është tashmë gati për finale dhe banoret veçse kanë nisur betejat me njëri-tjetrin.

E para isht ajo e së martës pas eliminimit të Dj Dagzit me nominim nga miku i tij i ngushtë e që ishte Donaldi.

Ndërsa, nesër situata do jetë më e agravuar sepse tre nga banorët e nominuar, që janë Donald, Beatrix dhe Einxhel pritet ta lënë shtëpinë e që secili është aluduar se do e prek finalen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco