Mbesa e Enver Hoxhës shfaqet për herë të parë publikisht dhe ‘fut në sherr’ Rovena Dilon

Mbesa e Enver Hoxhës shfaqet për herë të parë publikisht dhe ‘fut në sherr’ Rovena Dilon

16:58, 20/01/2022

Një foto e Valbona Hoxha, mbesës së ish-diktatorit, Enver Hoxha ka bërë xhiron e rrjetit.

Ajo është shfaqur për herë të parë në rrjetet sociale në një profil “Instagrami”, i cili shërbente si qendër për shërbime psikologjike që ofronte Valbona, si mjeke psikoterapiste.

 

Komentet dhe reagimet ishin të shumta mbi këtë foto.

Një ndër komentet ishte ajo e këngëtares Rovena Dilo që i shkruante “Çfarë bukurie je Valbona”.

 

Në këtë koment ka reaguar një ndjekëse që ka fyer dhe ofenduar këngëtaren.

“B*thëlëpirëset e bllok meneve ngelët ju hale artistet shqiptare. Prej gjyshit të kësaj u prodhuan tragjedi pafund e akoma vazhdojnë bijtë e mbesat e bllokut të ndjekin shqiptarët nëpër botë. Kjo shijon Vjenën jo si emigrante, por si turiste”- shkruan ndjekësja ndërsa.:

 

 Nga ana tjetër, Rovena nuk ia ka kursyer aspak përgjigjen duke i shkruar: “Ik moj mbushu”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco