Donaldi nuk përmbahet para kamerave, 'i fut duart' në pjesët intime Beatrix

Donaldi nuk përmbahet para kamerave, 'i fut duart' në pjesët intime Beatrix

15:50, 20/01/2022

Aktori i humorit Donald Veshaj nuk është përmbajtur para kamerave dhe i ka prekur me duar në pjesët intime të dashurën e tij, Beatrix Ramosaj.

Në pamjet e kamerave shihet momenti kur ai i ngre bluzën këngëtares dhe i prek gjoksin, të cilin ajo e ka zmadhuar me operacion plastik.

Gjatë këtij momenti, ai mbetet me gojë hapur dhe më pas shikojnë të dy gjoksin e saj, që duket sikur po e komentojnë.

Ndërkohë në pamjet duket qartazi momenti kur aktori i ngre bluzën dhe shihen qartazi reçipetat e Beatrix Ramosaj.

Kjo nuk është hera e parë që Donald Veshaj dhe partnerja e tij harrojnë që janë në sytë e publikut.

Në javët e para të marrëdhënies së tyre brenda BBV, aktori prek në pjesët intime Beatrix Ramosaj.

Dyshja po qëndronte në divan, kur në një moment këngëtarja afrohet dhe përqafon aktorin, ndërsa ky i fundit e prek në pjesët intime, duke mos u përmbajtur para kamerave.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco