Nënë e një djali? Aurela do t’iu mahnit me format trupore

Nënë e një djali? Aurela do t’iu mahnit me format trupore

14:45, 20/01/2022

Aurela Hoxha është një nga modelet më të mira shqiptare.

Ajo ka arritur që jetën e saj private ta mbaj të mbyllur aq shumë hermetikisht, saqë edhe djalin e lindi e se mori vesh kush, shkruan Syri Kosova.

Ndonëse nënë e një djali, Aurela po mahnit me format trupore.

Ajo në Instagram ka hedhur disa fotografi ku shihet e veshur me bikine dhe dukej zjarr.

Aurela ka ditur t’i ruaj edhe hiret trupore dhe sot duket aq seksi sa më s’ka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco