Meri Shehu paralajmëro këtë shenjë: Një çështje do marrë përgjigje

Meri Shehu paralajmëro këtë shenjë: Një çështje do marrë përgjigje

13:51, 20/01/2022

Dashi

Fillon nje periudhe ku do ndjeni nevojen e daljeve shoqerive dhe ndryshimeve ne jeten tuaj duke u shkeputur nga fiksimet qe ju kishin burgosur ne jeten personale

Demi

Disa situatat behen me te medha se mundesite tuaja per t’i kontrolluar, prandaj priten ndryshime ne jeten tuaj personale por edhe ne lidhje me karrieren

Binjaket

Turma do futet ne jeten tuaj dhe deri diku do humbni gjurmet e nje pune sekrete apo nje marredhenie te kushtezuar me dike qe ju lidh puna.

Nderkohe ju presin udhetime jashte vendit

Gaforrja

Tashme dilni nga veza juaj dhe shikoni çfare keni arritur dhe si mund te perballeni edhe me vezet e te tjereve dhe sa te mundshme e keni te jeni te rendesishem ne bashkepunime apo ne  jeten personale

Luani

Dielli perball jush ju tregon se rruga per tek vetja do kaloje nga te tjeret ose ne nje kryqezim duhet te zgjidhni ate rruge qe ju duket me pak personale dhe e njohur

Virgjeresha

Puna dhe shendeti merr me shume vemendje kete periudhe dhe nje pozicion drejtues qe duhet te arrini ju ka mbushur mendjen se tashme vendi i punes eshte vendi i ngjarjeve te medha per ju

Peshorja

Hapet nje periudhe si nje skene e madhe teatri ku ju do lozni rolin kryesor ne dashuri por edhe ne tradheti apo indiferentizëm.

Çdo gje ne funksion te se pergjithshmes ne dashuri duket si nje personazh fluturues

Akrepi

Dielli ne ujor qe ju kujton nje person mashkull qe do deshironit ne jeten tuaj apo ne shtepine tuaj si drejtues dhe mbrojtes do beje qe sot ta shikoni kete tek vetja juaj.

Jashte jush ai njeri mund te gjendet vetem ne libra

Shigjetari

Do donit te ishit ne qender te vemendjes per fjalet dhe idete tuaja perparimtare kete periudhe.

Ju kap nje ajer ndryshimesh dhe deshire per te bere gjera te reja

Bricjapi

Pak a shume kjo periudhe do ju ndikoj ne çeshjet ekonomike duke qene se aty do donit te beheshit protagonist qofte edhe per te treguar se nese nuk vjen dashuria vjen leku

Ujori

Dielli sot ne shenjen tuaj ju ndriçon sado pak ne gjerat qe kane mbetur pezulll ne lidhje me ndryshimet dhe deshirat  tuaja.

Nje çeshtje qe vazhdon t’ju zvarrise do marri nje pergjigje

Peshqit

Per ju fillon nje periudhe ndryshimesh ne psikologjine tuaj qe do rrezatoje ne disa vendime ne lidhje me punen dhe nje çeshtje sekrete te cilen do donit ta nxirrnit nga vetja juaj pasi po ju lodh

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco