Përqafon jastëkun e veshur me bluzën e tij, Einxhel e përjeton keq largimin e Dj Dagz (Video)

Përqafon jastëkun e veshur me bluzën e tij, Einxhel e përjeton keq largimin e Dj Dagz (Video)

22:59, 19/01/2022

DJ Dagz u eliminua mbrëmë nga shtëpia e Big Brother Vip, pas një televotimi zingjiror ku ai dhe Einxhel, mbeten dy të fundit.

Eliminimin e tij nga shtëpia e ka përjetuar më së shumti e dashura e tij, Einxhel.

Ajo si duket do e ketë të vështirë të mësohet pa prezencen e DJ Dagz.

Në një video shihet Einxhel e përlotur duke përqafuar e mërzitur një jastëk të cilit i kishte veshur bluzen e Arbrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco