Tuba Buyukustun e lidhur me këngëtarin e njohur turk? Fotot që ngritën dyshime

Tuba Buyukustun e lidhur me këngëtarin e njohur turk? Fotot që ngritën dyshime

21:57, 19/01/2022

Aktorja e njohur turke, Tuba Buyukustun dhe këngëtari Murat Boz, janë parë sërish bashkë pas disa muajsh. 
Edhe pse ata i kanë mohuar disa herë dyshimet për një romancë të mundshme.

 

Buyukustun i ka mohuar disa herë zërat se dyshja janë bashkë, duke thënë: 
“Emri im po lakohet pafund. Nuk ekziston diçka e tillë”.

 

Ndërsa, ditët e fundit këngëtari dhe aktroja janë parë duke darkuar me miqtë e tyre. 
Për të mos e lënë me kaq ata kanë postuar edhe një foto në profilet e tyre në “Instagram” nga darka me miqtë e përbashkët. 

 

Shumë pranë njëri- tjetrit, kanë rënë në sy buzëqeshjet dhe shikimet mes tyre, çfarë ka nxitur edhe më shumë dyshime që dyshja janë bashkë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco