‘Kur putha Bujar Asqeriun shkalloi fisi’, Arjola Demiri tregon paragjykimet që ka kaluar

‘Kur putha Bujar Asqeriun shkalloi fisi’, Arjola Demiri tregon paragjykimet që ka kaluar

20:44, 19/01/2022

Arjola Demiri është një nga personazhet më të komentuar të momentit.

Që kur u bë pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP”, ajo ka treguar shumë histori nga jeta e saj.

 

Së fundmi, Arjola i ka rrëfyer Einxhelit paragjykimet me të cilat është hasur për shkak të profesionit të saj.

Ajo i ka treguar se një puthje me aktorin e njohur, Bujar Asqeriu kishte shkaktuar debat në familjen e saj.

 

“Bëra filmin ‘Njerka’ dhe puthesha me Bujar Asqeriun. Shkalloi farefisi. Edhe mami më thoshte: Ça faji kam unë… Ne jemi shumë të lidhur. I thashë mamit se ky është profesion, ka edhe më keq”, është shprehur ndër të tjera aktorja.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco