Donaldi tregon pse ia 'futi' shokut të tij para një Shqipërie e Kosove

Donaldi tregon pse ia 'futi' shokut të tij para një Shqipërie e Kosove

09:52, 19/01/2022

Ai është sqaruar pas përfundimit të spektaklit.

Donaldi ka treguar arsyen e nominimit të Dagz i cili edhe u eliminua mbrëmë.

Asyeja ka qenë se ai sheh Einxhel si konkurente të fortë brenda shtëpisë dhe ka vendosur t’i largoj personin më të afër në mënyrë që Einxhel t’i dëmtohet loja.

“Nuk e kam zgjedhur Dagz se ai shpëton Einxhel”, tha ndër tjera Donaldii i cili bisedonte me Beatrix dhe Monikën.

Ndryshe, Donaldi shpëtoi Tanin dhe nominoi Dagz gjë e cila ishte shumë pak e pritshme nga banorët, po ashtu edhe publiku.

Shiko videon e mëposhtme teksa banorët bisedojnë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco