Mediet në Kosovë revoltohen për formën se si u trajtuan Egzona dhe Dagz në BBV: Injorohen veç pse janë kosovarë

Mediet në Kosovë revoltohen për formën se si u trajtuan Egzona dhe Dagz në BBV: Injorohen veç pse janë kosovarë

09:41, 19/01/2022

Vendimi i Donaldit për të shpëtuar Tanin, e jo Dagzin, të cilin për aq kohë sa ishin brenda BBV-së e quajti vëlla e shok, ka ngritur reagime të shumta.

Janë mediet kosovare ato që janë revoltuar për shkak të formës se si janë trajtuar deri sot në Big Brother Egzona Rafuna dhe DJ Dagz, shkruan Syri Kosova.

Sipas titujve që lanë, Donaldi ia ‘futi’ Dj Dagzit, të cilin e kishte shok e vëlla, veç për faktin se është kosovar.

Mediet vendore kritikuan edhe panelin e opinionistëve, për kritikat e gabuara ndaj Egzonës, madje, sipas raportimeve, këto kritika bazohen në faktin se moderatorja vjen nga Kosova.

ImageImageImageImageImage

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco