Bebe Rexha mahnit me interpretimin e “Don’t Start Now” të Dua Lipës në “That’s My Jam”

Bebe Rexha mahnit me interpretimin e “Don’t Start Now” të Dua Lipës në “That’s My Jam”

09:12, 19/01/2022

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, së fundmi ka qenë e pjesë e emisionit “The Tonight Shoë” me Jimmy Fallon.

Ajo ka interpretuar disa këngë të njohura në “That’s My Jam” në mesin e tyre edhe “Don’t Start Now” të Dua Lipës.

Biondja me prejardhje nga Dibra ka mahnitur derisa këndoi njërin prej hiteve të yllit tjetër shqiptar.

 

E njëjta mori vëmendje edhe me paraqitjen në një kostum ngjyrë kafe të përzier e me dekolte të hapur.

Krijuesja e hitit “In The Name of Love” gjatë tërë kohës u përkujdes për pamjen meqenëse ishte pa sytjena.

Krahas Bebes, të ftuar ishin edhe këngëtari e producenti T-Pain, 37 vjeç, aktori Anthony Anderson, 51 vjeç dhe muzikanti Ryan Tedder, 42 vjeç.

Duhet theksuar që “That’s My Jam” është një shfaqje e ndryshme muzikore dhe komike, që merr frymëzim nga lojërat më të njohura të spektaklit “Tonight Shoë Starring Jimmy Fallon”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco