Christie Brinkley, 67 vjeç mahnit me paraqitjen në bikini

Christie Brinkley, 67 vjeç mahnit me paraqitjen në bikini

11:34, 18/01/2022

Ish modelja e Sports Illustrated, 67 vjeç, postoi një foto të re të saj e veshur me bikini të vogla të zeza, mbulesë të thurura dhe një kapele të madhe në Instagram gjatë fundjavës përpara se të dilte në plazh.

“Kapelë ✔ Mbrojtës kundër diellit ✔Mirënjohje ✔”, shkroi ajo ndër të tjera në fotografinë në pasqyrë, duke përfshirë një shkëlqim buzësh nga partneriteti i saj me SBLA Beauty.

Brinkley gjithashtu etiketoi Total Gym Direct, makinerinë e palestrës në shtëpi për të cilën ajo betohet për stërvitje, veçanërisht pas zëvendësimit të ijëve në janar 2021.
“Christie e mrekullueshme. Ti kujdesesh vërtet për veten! Ti je pa moshë dhe shumë frymëzues”, tha një fans. Një tjetër komentoi: “Ndalo! Ju kundërshtoni ligjet e plakjes”.

Dhe ndërsa mes lavdërimeve kishte disa që nuk e pëlqenin, Brinkley ka thënë më parë se ajo vazhdon të tregojë foto seksi për gratë e tjera të moshës së saj.

“Unë i postoj këto foto sepse dëgjoj nga gratë e moshës sime gjatë gjithë kohës që thonë: ‘Faleminderit që ndryshove mënyrën se si njerëzit mendojnë për numrat’, tha ajo vitin e kaluar . “Të gjithë janë të ndryshëm, të gjithë janë unik,” shtoi ajo. “Por është njësoj si t’i thuash një gjimnasteje se nuk mund të bëjë rrokullisje pas një moshe të caktuar. Nuk ka kuptim. Nëse keni këmbë të shkëlqyera, tregojini ato… Mos u kontrolloni nga ata numra”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco