Konkurrentja e Përputhën: U tradhtova për shtatë vjet nga i dashuri, e dija por s’guxoja të ndahesha

Konkurrentja e Përputhën: U tradhtova për shtatë vjet nga i dashuri, e dija por s’guxoja të ndahesha

11:11, 18/01/2022

Që nga fillimi i hyrjes së saj në Përputhën, ka qenë e rezervuar për jetën e saj private.

Por, së fundmi, Floriana, konkurrentja e Përputhën, ka zbuluar një ngjarje të dhimbshme nga jeta e saj, shkruan Syri Kosova.

Ajo tha se lidhja e saj përfundoi pasi i dashuri s’ishte besnik ndaj saj, madje, e kishte tradhtuar pafundësisht nga ana e tij.

“Për 7 vjet kam qenë e tradhtuar nga i dashuri, e kam ditur dhe s’kam pasur guximin të ndahesha, derisa jam bindur dhe jam ndarë” tha Ana.

Bora e pyeti se përse qëndroi në një marrëdhënie të tillë, kurse, përgjigje e Anës ishte se nuk i besonte se kjo gjë po i ndodhte me të vërtetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco