E ëma dhe supermodelja botërore festuan ditëlindjen, Rita bën këtë urim

E ëma dhe supermodelja botërore festuan ditëlindjen, Rita bën këtë urim

09:13, 18/01/2022

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora, ka patur arsye të veçantë për të festuar së fundmi pasi nëna e saj, Vera dhe shoqja e saj, supermodelja e sipërmarrësja britanike, Kate Moss Kanë festuar ditëlindjen.

Këngëtarja ka bërë një urim tepër të veçantë për nënën dhe një dedikim mjaft të përzemërt, ku ka ndarë një imazh të përbashkët të saj me Kate për të bërë një dedikim të veçantë.

“Urime ditëlindjen për të dy mbretëreshat e mia. Ju dua”, ka qenë përshkrimi sipër fotografisë

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora, ka patur arsye të veçantë për të festuar së fundmi pasi nëna e saj, Vera dhe shoqja e saj, supermodelja e sipërmarrësja britanike, Kate Moss Kanë festuar ditëlindjen.

Këngëtarja ka bërë një urim tepër të veçantë për nënën dhe një dedikim mjaft të përzemërt, ku ka ndarë një imazh të përbashkët të saj me Kate për të bërë një dedikim të veçantë.

“Urime ditëlindjen për të dy mbretëreshat e mia. Ju dua”, ka qenë përshkrimi sipër fotografisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco