Nëna natyrë dhe mami Kim na ‘kallën’

Nëna natyrë dhe mami Kim na ‘kallën’

21:31, 17/01/2022

Kim K-së nuk po ia ndjen fare se rrjeti është ‘trazuar’ me lajmin se ajo ia ndaloi hyrjen ish-bashkëshortit në ditëlindjen e vajzës së tyre.

Madje, ajo ka zgjedhur të relaksohet në ditët me diell, në plazhet e bukura.

Në Instagram, Kim ka hedhur disa fotografi ku thjeshtë mahniti me pamjen.

Vetëm me bikine, ajo dukej më seksi se kurrë më parë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco