Gjendja shëndetësore e këngëtares se famshme përkeqësohet, ja lajmi i trishtë

Gjendja shëndetësore e këngëtares se famshme përkeqësohet, ja lajmi i trishtë

20:25, 17/01/2022

Celine Dion po kalon një periudhë të vështirë në jetën e saj.

Gjendja shëndetësore e këngëtares nuk është shumë mirë.

Ajo është detyruar të ndalojë turneun e saj në Amerikën e Veriut.

Këngëtarja ka probleme të theksuara me muskujt dhe si pasojë ka vendosur t'i japë vetes kohë për një rikthim më të fortë.

Krahas një postimi në rrjete sociale këngëtarja shkruan:

‘Unë me të vërtetë shpresoja se do të isha mirë të shkoja deri tani, por duhet të jem më e duruar dhe të ndjek regjimin që mjekët e mi më përshkruajnë. Ka shumë organizim dhe përgatitje që shkon në shfaqjet tona dhe kështu ne duhet të marrim vendime sot që do të ndikojnë në planet tona dy muaj më vonë. Do të jem shumë e lumtur të kthehem me shëndet të plotë, si dhe të gjithë ne që po e kalojmë këtë pandemi dhe mezi pres të rikthehem përsëri në skenë. Ndërkohë, jam prekur shumë nga të gjitha fjalët e inkurajimit që të gjithë po më dërgojnë në mediat sociale. Ndjej dashurinë dhe mbështetjen tuaj dhe kjo do të thotë sa bota për mua.’

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco